Language switcher enhanced (2.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: System
he: מערכת

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Usage
he: שימוש

en: Structure
he: מבנה
