Language switcher enhanced (2.0.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: System
lv: Sistēma

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Structure
lv: Uzbūve
