Language switcher enhanced (2.0.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
uk: Вступ

en: System
uk: Система

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: Usage
uk: Використання

en: Structure
uk: Структура

en: Label display
uk: Відображення мітки
