Language switcher enhanced (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: System
eu: Sistema

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Usage
eu: Erabilera

en: Structure
eu: Egitura

en: Label display
eu: Etiketa ikusi
