Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: System
fr: Système

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Language switcher
fr: Sélecteur de langue

en: Usage
fr: Utilisation

en: Label display
fr: Affichage de l'étiquette
