Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: System
oc: Sistèma

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Language switcher
oc: Selector de lenga

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Structure
oc: Estructura
