Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: System
tr: Sistem

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Language switcher
tr: Dil değiştirici

en: Usage
tr: Kullanım

en: Structure
tr: Yapı
