Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
cs: Úvod

en: System
cs: Systém

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Language switcher
cs: Přepínač jazyka

en: Usage
cs: Použití

en: Structure
cs: Struktura

en: Label display
cs: Zobrazení popisku
