Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: System
sk: Systém

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Usage
sk: Využitie

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis
