Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
nl: Inleiding

en: System
nl: Systeem

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Usage
nl: Gebruik

en: Structure
nl: Structuur

en: Label display
nl: Labelweergave
