Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
id: Pengenalan

en: System
id: Sistem

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Language switcher
id: Pengalih bahasa

en: Usage
id: Penggunaan

en: Structure
id: Struktur
