Language Switcher Menu (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Weight
cs: Váha

en: About
cs: Popis

en: Parent link
cs: Nadřazený odkaz

en: Language type
cs: Typ jazyka
