Language Switcher Menu (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: About
da: Om

en: Parent link
da: Overordnet link

en: Language type
da: Sprogtype
