Language Switcher Menu (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: About
id: Tentang

en: Parent link
id: Induk tautan

en: Language type
id: Tipe bahasa
