Language Switcher Menu (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Weight
it: Peso

en: About
it: Informazioni

en: Parent link
it: Link padre

en: Language type
it: Tipo di lingua
