Language Switcher Menu (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Weight
uk: Вага

en: About
uk: Про модуль

en: Parent link
uk: Батьківське посилання

en: Language type
uk: Тип мови
