Language Switcher Menu (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Weight
es: Peso

en: About
es: Acerca de

en: Parent link
es: Enlace padre

en: Language type
es: Tipo de idioma
