Language Switcher Menu (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Weight
hu: Súly

en: About
hu: Leírás

en: Parent link
hu: Szülő hivatkozás

en: Language type
hu: Nyelvtípus
