Language Switcher Menu (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: About
nl: Over

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Language type
nl: Taaltype
