Language Switcher Menu (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Weight
pt: Peso

en: About
pt: Sobre

en: Parent link
pt: Ligação pai

en: Language type
pt: Tipo de idioma
