Language Switcher Menu (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Weight
ru: Вес

en: About
ru: Информация

en: Parent link
ru: Родительская ссылка

en: Language type
ru: Тип языка
