Language Switcher Menu (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: About
tr: Hakkında

en: Parent link
tr: Üst bağlantı

en: Language type
tr: Dil tipi
