Language Switcher Menu (1.0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Weight
ro: Greutate

en: About
ro: Despre

en: Parent link
ro: Legătură părinte

en: Language type
ro: Tip de limbă
