Language Switcher Menu (1.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Weight
et: Kaal

en: About
et: Programmist

en: Parent link
et: Vanemlink

en: Language type
et: Keele tüüp
