Language Switcher Menu (1.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Parent link
eu: Guraso esteka

en: Language type
eu: Hizkuntza mota
