Language Switcher Menu (1.0.0-beta5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: About
fi: Tietoja

en: Parent link
fi: Isäntälinkki

en: Language type
fi: Kielityyppi
