Language Switcher Menu (1.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Weight
fr: Poids

en: About
fr: À propos

en: Parent link
fr: Lien parent

en: Language type
fr: Type de langue
