Language Switcher Menu (1.0.0-beta5) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Weight
ja: ウェイト

en: About
ja: アバウト

en: Parent link
ja: 親リンク

en: Language type
ja: 言語タイプ
