Language Switcher Menu (1.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Weight
pl: Waga

en: About
pl: O stronie

en: Parent link
pl: Nadrzędny link

en: Language type
pl: Typ języka
