Language field (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Enabled languages
km: ភាសា​ដែល​បាន​បើក

en: Languages
km: ភាសា

en: Native name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​ជាតិ
