Language field (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Display
th: แสดงผล

en: Native name
th: ชื่อเดิม

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Author's preferred language
th: ภาษาที่ผู้เขียนเลือก

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
