Language field (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Languages
kk: Тілдер

en: Native name
kk: Туған атауы
