Language field (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language
te: భాష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Display
te: చూపు

en: Languages
te: భాషలు

en: Native name
te: దేశీయ పేరు
