Custom Language field (8.x-1.10) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Format
mn: Бүтэц

en: Display
mn: Харуулах

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Are you sure you want to delete the language %name?
mn: Та %name хэлийг устгамаар байна уу?

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Right to left
mn: Баруунаас зүүн

en: Left to right
mn: Зүүнээс баруун

en: Custom language
mn: Дурын хэл

en: Add custom language
mn: Дурын хэл нэмэх

en: Save language
mn: Хэлийг хадгалах
