Custom Language field (8.x-1.11) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Native name
nn: Verkeleg namn

en: Language code
nn: Språkkode

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Direction
nn: Retning

en: Are you sure you want to delete the language %name?
nn: Er du sikker på at du vil slette språket %name?

en: Language name
nn: Språknamn

en: Right to left
nn: Høgre mot venstre

en: Left to right
nn: Venstre mot høgre

en: Custom language
nn: Sjølvvalde språk

en: Add custom language
nn: Legg til eigendefinert språk

en: Save language
nn: Lagre språk

en: Direction that text in this language is presented.
nn: Leseretning for språket.
