Custom Language field (8.x-1.11) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Display
ta: காட்சி

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: Enabled languages
ta: செயல்படுத்தப்பட்ட மொழிகள்

en: Native name
ta: இயற் பெயர்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Language neutral
ta: நடுநிலை மொழி

en: Direction
ta: திசை

en: Are you sure you want to delete the language %name?
ta: இந்த  %name மொழியினை உண்மையாகவே நீக்க விரும்புகிறீர்களா?

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Language name
ta: மொழி பெயர்

en: Right to left
ta: வலமிருந்து இடம்

en: Left to right
ta: இடமிருந்து வலம்

en: Custom language
ta: விருப்ப மொழி

en: Add custom language
ta: விருப்ப மொழியினைச் சேர்க்கவும்

en: Save language
ta: மொழியை சேமி

en: Direction that text in this language is presented.
ta: இந்த மொழியிலுள்ள உரைகள் எழுதப்படும் திசை.

en: Route Name
ta: வழி பெயர்

en: Display in native language
ta: சொந்த மொழியில் காட்ட
