Custom Language field (8.x-1.13) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Display
bg: Дисплей

en: Enabled languages
bg: Активирани езици

en: Native name
bg: Име (на собств. език)

en: Language code
bg: Код на език

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Direction
bg: Посока

en: Are you sure you want to delete the language %name?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете езика %name?

en: Language name
bg: Име на език

en: Right to left
bg: От дясно на ляво

en: Left to right
bg: От ляво на дясно

en: Custom language
bg: Допълнителен език

en: Add custom language
bg: Добави допълнителен език

en: Save language
bg: Запиши език

en: Direction that text in this language is presented.
bg: Посока на четене на текста в избрания език.
