Custom Language field (8.x-1.13) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Display
sk: Zobraziť

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Enabled languages
sk: Povolené jazyky

en: Native name
sk: Pôvodné meno

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Direction
sk: Smer

en: Are you sure you want to delete the language %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť jazyk %name?

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Left to right
sk: Zľava doprava

en: Custom language
sk: Vlastný jazyk

en: Add custom language
sk: Pridať vlastný jazyk

en: Save language
sk: Uložiť jazyk

en: Direction that text in this language is presented.
sk: Smer textu, aký sa používa v danom jazyku.

en: Field types
sk: Typy polí

en: %field cannot contain any markup.
sk: %field nemôže obsahovať ľubovoľné značky.

en: Author's preferred language
sk: Jazyk preferovaný autorom

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Route Name
sk: Názov cesty

en: Text field display format settings
sk: Nastavenia formátu zobrazenia textového poľa

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.

en: Display in native language
sk: Zobraziť v pôvodnom jazyku

en: Site's default language (@language)
sk: Predvolený jazyk stránky (@language)

en: The language name.
sk: Názov jazyka.
