Language field (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Language
et: Keel

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Display
et: Kuva

en: Enabled languages
et: Lubatud keeled

en: Languages
et: Keeled

en: Native name
et: Omakeelne nimi

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Author's preferred language
et: Autori eelistatud keel

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Site's default language (@language)
et: Saidi vaikimisi keel (@language)
