Language field (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Language
ku: زمان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Enabled languages
ku: زمانە چالاککراوەکان

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Native name
ku: ناوی ڕه‌سه‌ن
