Language field (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Languages
ne: भाषाहरू
