Language field (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Native name
sq: Emri vendas
