Language field (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Language
sv: Språk

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Display
sv: Visa

en: Enabled languages
sv: Aktiverade språk

en: Languages
sv: Språk

en: Native name
sv: Lokalt namn

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Author's preferred language
sv: Författares förvalda språk

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: Site's default language (@language)
sv: Webbplatsens förvalda språk (@language)

en: Language autocomplete (Tags style)
sv: Automatisk komplettering av språk (etiketter)
