Language field (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Languages
hy: Լեզուներ
