Custom Language field (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Display
lv: Ekrāns

en: Enabled languages
lv: Iespējotās valodas

en: Native name
lv: Nosaukums lokālajā valodā

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Direction
lv: Virziens

en: Are you sure you want to delete the language %name?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst valodu %name?

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Custom language
lv: Papildus valoda

en: Add custom language
lv: Pievienot pielāgotu valodu

en: Save language
lv: Saglabāt valodu

en: Author's preferred language
lv: Autora izvēlētā valoda

en: Site's default language (@language)
lv: Vietnes noklusējuma valoda (@language)
