Custom Language field (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: Native name
sq: Emri vendas

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Direction
sq: Orientimi

en: Are you sure you want to delete the language %name?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të fshini gjuhën %name?

en: Language name
sq: Emri i gjuhës

en: Custom language
sq: Gjuhë e personalizuar

en: Add custom language
sq: Shto një gjuhë të personalizuar

en: Save language
sq: Ruaj gjuhën
