Custom Language field (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Enabled languages
el: Ενεργοποιημένες γλώσσες

en: Native name
el: Εγγενές όνομα

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Are you sure you want to delete the language %name?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε τη γλώσσα %name;

en: Language name
el: Όνομα γλώσσας

en: Custom language
el: Προσαρμοσμένη γλώσσα

en: Add custom language
el: Προσθήκη προσαρμοσμένης γλώσσας

en: Save language
el: Αποθήκευση γλώσσας

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: %field cannot contain any markup.
el: Το %field δεν μπορεί να περιέχει οποιαδήποτε σήμανση.

en: Author's preferred language
el: Γλώσσα προτίμησης του συγγραφέα

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
