Language Icons (2.0.0-beta5) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Node links
eo: Noda ligilo

en: Language switcher block
eo: Blocko de lingva ŝanĝilo

en: Icon placement
eo: Loko de bildsimbolo

en: Where to display the icon, relative to the link title.
eo: Kie montri bildsimboloj, relative al ligila titolo.

en: Icons file path
eo: vojo al blidsimbola dosiero:

en: Before link
eo: Antaŭ ligilo

en: After link
eo: Malantaŭ ligilo

en: Replace link
eo: Anstataŭ ligilo
