Language Icons (2.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Node links
nl: Node-links

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
nl: Afbeeldingsgrootte van de taalpictogrammen, in de vorm 'breedte x hoogte'.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
nl: Om meertaligheid te ondersteunen voor specifieke inhoudstypen, ga naar <a href="@configure_content_types">Inhoudstypes instellen</a>.
