Language Icons (2.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Icons
pl: Ikony

en: Node links
pl: Odnośniki węzła

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
pl: Rozmiar obrazka ikon języka, w postaci "szerokość x wysokość".

en: Add language icons
pl: Dodaj ikony języka

en: Link types to add language icons.
pl: Typy łącz do dodania ikon języka.

en: Language switcher block
pl: Blok przełącznika języków

en: Icon placement
pl: Położenie ikony

en: Where to display the icon, relative to the link title.
pl: Gdzie wyświetlać ikonę w odniesieniu do nazwy łącza.

en: Icons file path
pl: Ścieżka do pliku ikon

en: This module manages language icons for multilingual sites:
pl: Ten moduł zarządza ikonami języka dla witryn wielojęzycznych:

en: Language Icons
pl: Ikony języka

en: Adds icons to language links.
pl: Dodaje ikony do łącz językowych.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
pl: Aby włączyć wspieranie wielu języków dla określonego rodzaju zawartości, przejdź do <a href="@configure_content_types">konfiguracji rodzajów zawartości</a>.

en: Before link
pl: Przed łączem

en: After link
pl: Za łączem

en: Replace link
pl: Zamień łącze

en: Path for language icons, relative to Drupal installation. "*" is a placeholder for language code.
pl: Ścieżka do ikon języków, relatywna do instalacji Drupala. "*" jest miejscem wstawienia kodu języka.

en: Automatically adds icons to language links.
pl: Automatycznie dodaje ikony do łącz językowych.

en: Provides related theme functions.
pl: Udostępnia funkcje powiązane ze skórkami.

en: For more information, please see <a href="@handbook">the online handbook section</a>.
pl: Any uzyskać więcej informacji, proszę zapoznać się z <a href="@i18n">podrozdziałem podręcznika online</a>.
